Zaznacz stronę

Co to za droga The Way Ahead ? – Że co? Gdzie ta Ewelina znowu wylądowała?

Kolejne wydarzenie tym razem w Poznaniu podczas którego wystąpił jeden z najsłynniejszych mówców, coachów i doradców na świecie – Anthony Robbins.

Piekielna Relacja. Sprawdzisz, co przekazał swoim słuchaczom?

Wyższa Energia Zawsze Wygrywa!!! Always.

2015-03-19 09.35.43

To było wydarzenie o którym przez wiele lat mogliśmy w Polsce tylko pomarzyć. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów na świece – Anthony Robbins, poprowadził swoje premierowe szkolenie „The Way Ahead” właśnie w naszym kraju. To wyjątkowe spotkanie odbyło się w dniach 20-22 marca 2015 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Samo szkolenie „The Way Ahead” w Poznaniu było prezentowane po raz pierwszy w Europie i zawierało elementy kilku dłuższych szkoleń Robbinsa. W szkoleniu zorganizowanym przez firmę Łukasza Milewskiego, wzięło udział według organizatorów, około 7500 osób i było tłumaczone na cztery języki.

Jako wolontariusz nie miałam możliwości stuprocentowego zaangażowania się  w seminarium. Natomiast w przerwach między zadaniami spędzałam czas tylko na sali szkoleniowej.

 

Do jakich wniosków doszłam?

 

1. Biznes jest dziedziną, w której obowiązują pewne reguły i należy się ich trzymać. Nie ma sensu wyważać dawno otwartych drzwi i marnować cennego czasu na odkrywanie tego, co ktoś inny dawno już wymyślił. Warto znaleźć OSOBY, które już osiągnęły sukces w dziedzinie, która nas interesuje, a następnie obserwować je i czerpać inspiracje z ich doświadczeń. Masz taką osobę na muszce?

2015-03-19 13.20.40

 2. Naucz się cieszyć z tego, co udało Ci się osiągnąć. Sukces bez świętowania i radości może zamienić się w porażkę. Warto nauczyć się odczuwania prawdziwej radości i siły, jaką daje sukces, spełnienie marzeń, osiąganie celów. Dopiero to sprawi, że będziemy odpowiednio zmotywowani do działania. Bez prawdziwej, wielkiej radości z osiągnięcia tego, co sobie założyliśmy, uczymy się umniejszać własne dokonania i trenujemy mózg, że nie warto starać się dla „średniego” poczucia satysfakcji.

2015-03-21 18.59.43

3. Jeżeli chcemy osiągać w swoim życiu rezultaty to musimy nauczyć się wprowadzać  w szczytowy stan. Wtedy fizycznie możesz uaktywnić swoją pasję. Znajdziesz ją wówczas kiedy jesteś mocno podekscytowany lub mocno zdenerwowany, wkurzony etc. Możesz też znaleźć pasję w momencie kiedy coś Cię wkurza. Musisz mieć  moment startowy. On jest kluczowy. Wszystko opiera się na emocjach. Zrozumiałam dlaczego Tony wprawia wszystkich w stan euforii a jego wypowiedzi przeplatane są ekspresyjną muzyką i prośbą ze sceny „make some noice”

Prawdopodobnie tylko tak skrajne emocje spowodują Twoje zmasowane działania na dużą skalę.

4.  Laserowe skupienie czyli jasność i klarowność jako Twoja siła. Jeżeli jasno wiesz czego pragniesz i czego chcesz, masz to konkretnie określone to dzień po dniu sukcesywnie się do tego przybliżasz. Najpierw pojawiają się powody.

2015-03-20 10.02.42

 5. Odnaleźć wewnętrzny i zewnętrzny konflikt. To jest bardzo trudne jeżeli nad tym nie pracujemy. Co jest sprzecznością? Przykładowo dziś postanawiasz, że chcesz zarabiać milion ale jednocześnie chcesz też spać do południa. Chcesz odnieść ambitne cele a nigdy nie odczuć strachu. Chcesz wstawać o 6 a dzień po dniu przestawiasz budzik na kolejne minuty. To jest konflikt dwóch światów. Znajdź balans.

 

Otrzymałam od Tomasza Damiana zaproszenie do wolontariatu do jednego z najbardziej uznanych trenerów na świecie w trakcie pracy. Zobaczyłam w akcji wulkan energii, świetnego coacha i dobrego trenera. Zobaczyłam żywego człowieka, który nie jest ani robotem ani wcieloną doskonałością a pomimo tego jest uznawany za jednego z najlepszych szkoleniowców na świecie. Jako trener pomagał takim osobistościom jak Księżna Diana, Matka Teresa z Kalkuty, Bill Clinton, Michaił Gorbaczow.

Mogłam zobaczyć też innych mówców pewnie znasz- Andy’ego Harringtona, oraz Polską scenę rozwoju osobistego Pawła Danielewskiego, Mariusze Szube, historyczny już chyba występ Mateusza Grzesiaka , Pawła Jana Mroza.

tomasz112015-03-22 13.02.40

Całą współpracę i organizację tak wielkiego przedsięwzięcia oceniam perfekcyjnie. Kto jak kto ale inicjatorzy szkoleń na taką skalę doskonale wiedzą jak stworzyć Złoty Krąg. Gratulacje i Wielkie Podziękowania dla Łukasza Milewski

2015-03-20 21.22.15

 

Do zobaczenia 30.04.2015 na wyjątkowym spotkaniu Stadion Inea w Poznaniu z Lesem Brownem oraz Nickiem Vujcic www.zyciebezograniczeń.pl.