Zaznacz stronę

Jedno wiem na pewno. W tym roku pracowałam ponad normę.

Moje słowa są lekcją szacunku i wyrozumiałości w stosunku do siebie i innych.

W tym roku przetrwałam kilka rozczarowań w życiu prywatnym i biznesowym ale dzięki swej determinacji wyszłam z nich obronną ręką.

6 stycznia 2015 przeprowadziłam się do Poznania. To było raczej przełomowe wydarzenie.

Wielki początek zmian – zmian – jak zawsze na lepsze.

Zmieniał coś ktoś  na gorsze?

Start w projekcie Rakietasuper7. Mnóstwo energii i entuzjazmu do działania.

Całe pokłady energii. Intensywna praca i nauka od najlepszych marketerów internetowych.

Obserwuje i biorę czynny udział w pracach od kulis. Poznaję całą machinę działania w internecie. Imperium internetowe. Gąszcz narzędzi, e-maili, linków, platform, tuneli, social media, spotkania online, szkoleniowcy, konferencje, szkolenia, konferencje, co dziennie konferencje, co 4 godziny konferencje,

w końcu sama prowadzę konferencje, pomagam innym prowadzić swoje pierwsze konferencje a w końcu poprowadziłam swoje autorskie warsztaty pt. Jak zorganizować, zapraszać i zacząć zarabiać na konferencjach?  🙂

No to po kolei 🙂

Styczeń 2015

  1. Start projekt Rakietasauper7 – społeczność, oprogramowanie, panel edukacyjny do automatyzacji pracy i promocji programów partnerskich


2015-01-20 22.02.04

2. Start projekt 7 minutowy trening –  nowość.

Spodobało mi się i to jak.

Po raz pierwszy zakochałam się w treningach na siłowni. Zawsze się na niej nudziłam bo nie wiedziałam na czym ręce zaczepić. A tu ciach – gotowe, rozpisane treningi od Joel Theiren – tylko trenować – jeszcze trzeba wiedzieć jak – to wszystko gotowe i udostępnione na platformie – pomyślałam – omg – świat online – jest niesamowity.

Treningi i konsekwencja w ćwiczeniach to dla mnie podstawa. Budują moją psychikę, silną postawę i mocną wiarę w swoje możliwości. Wciąż praktykuję. Ale o tym może słyszałeś  Tutaj lub Tutaj


IMG_20150225_092316

20150517_150747

2015-06-29 09.13.16

3.  24 – 25 stycznia szkolenie Kalisz MentalWay Michał Wawrzyniak


2015-01-24 20.56.48

4. 31.01.2015 ogólnopolskie szkolenie S7 Medical Company – współpraca partnerska


2015-01-31 11.34.57

2015-01-31 16.28.46

2015-01-31 16.36.59

Luty 2015

1. Szkolenie MentalWay w Kaliszu. Raczej wielka promocja i sprzedaż pierwszej chyba książki Michała „Guru Kultury”. Kapitalna organizacja przedsięwzięcia.  Dobra zabawa bo było trochę ludzi. Obserwuję sobie od kulis całą organizację, sprzedaż, podział na obowiązki. Oczywiście, że kupiłam książkę. Tutaj możesz zobaczyć moją recenzję w temacie perswazji. Interesuje się szkoleniami i tym w jaki sposób można je organizować, na czym się skupić ponieważ jestem sekundę przed organizacją dużego jak dla mnie wydarzenia grupy Rakietasuper7.

2.  Tak dokładnie 28.02.2015. Wydarzenie Rakietasuper7.

Pamiętna data jak dla mnie. Tutaj pokonałam swój strach przed wyjściem na scenę i poprowadziłam jako konferansjerka (ściskam mocno najlepszą w Polsce konferansjerkę Adelkę Warać – dziękuję Ci za bezcenne wskazówki)- panicznie bałam się wyjścia na scenę i przemówienia do 200 osób. Mało nie zemdlałam. Dziękuje w tym miejscu za mocne wsparcie grupy. Kapitalne doświadczenie. Gorąco mi się robi jak o tym piszę 🙂

To zdecydowanie kwalifikuję jako osobisty sukces. Na pewno nie powtórzyłabym tego wyniku w podobnej sekwencji. To znaczy prócz prowadzenia eventu miałam na głowie milion innych organizacyjnych spraw. Sam występ był stresujący a do tego mnóstwo organizacyjnych zapytań, co, gdzie, kiedy, o której, jak, zmiany w scenariuszu wystąpienia, wszystko działo się na lajfie i trzeba było mieć rękę na pulsie przez cały dzień. Przekonałam się również o tym, że kiedy mówisz ze sceny to wszyscy siłą rzeczy podchodzą do Ciebie, pytają, gratulują, coś mówią – ja w amoku i szoku nie łapałam wszystkiego 🙂 Przeżyłam to i teraz wiem o czym mówił na swoich szkoleniach thebeściak w branży Krzysztof Hillar. Ogromna, ogromna odpowiedzialność.

Po evencie wbrew pozorom jest jeszcze więcej pracy niż przed. No to działałam.

Nieustająco edukuje się marketingowo. Udoskonalam bloga, pracuje z narzędziami stronami przechwytującymi, autoresponderem, szykują się kolejne pomysły na projekty i prowadzenie webinarów treningowych. Badam rynek social media. Uwielbiam facebooka, przypatruję się youtubowi, za niedługo pojawia się instagram.  Odkrywam to, że jest to praca której oddaje się w całości. Działania w sieci. Obserwuję rynek pod kątem sprzedaży. I mocno skupiam się na tym w czym ja mogę siebie doskonalić aby móc pomagać innym. Zaczynam kojarzyć pojedyncze zdania ze szkoleń, spotkań na temat pokonywania barier, ograniczeń, szukania swojego kierunku, tego co chcesz robić w życiu. Rób to co kochasz kochaj to co robisz. Myślę boże – lubię robić wiele rzeczy, interesuję się motywacją, treningami, szkoleniami, marketingiem sieciowym jako modelem biznesowym, sprzedażą i tym jak robią to najlepsi. Okazuje się, że wszystko jest sprzedażą.

Powiem Ci drogi czytelniku jakie zdanie ( jedno z wielu) zapamiętałam z jednego ze szkoleń:

„Ludzie jarają się markami typu Mercedes, Apple…..dlaczego Tobą mieli by się nie jarać?”Mentalway

Uderzyło mnie to tym bardziej ponieważ kilka lat wcześniej intensywnie pracowałam nad siecią sprzedaży swoich sklepów stacjonarnych i też obserwowałam jak robią to najlepsze brandy. Czyli ciągle przemieszczałam się w obszarze budowania marki.  Więc po to są te całe social media 🙂 ale , że ja niby przecież też mogę? No tak – każdy może – tylko ważne jest to abyś to w sobie odkrył – swój potencjał, power, pomysł no i że chcesz a nie musisz. Pod koniec roku poznaję markę Pawła Tkaczyka i uświadamiam sobie kilka kluczowych prawd 🙂 Znam Twoje imię więc mam nad Tobą władzę.

Marzec 2015

19 – 22.03. 2015

Międzynarodowe wydarzenie The Way Ahead – Gość Specjalny – Guru Sceny Rozwoju Osobistego – Olbrzym dosłownie i w przenośni – Anthony Robbins.

Mój udział w wydarzeniu to strefa wolontariatu w ścisłej współpracy z Milewski&Partnerzy i Success Resources.

Niesamowite doświadczenie, 5 dni intensywnej pracy od rana do nocy, poznaję zasady działania złotego kręgu – czegoś co scala ludzi i powoduje, że pracować chcesz a nie musisz. Potrzebne do budowaniu zespołu.

O tej strategii usłyszałam po raz pierwszy od Simona Sinek. Na niej opierają się największe marki świata np. Apple. Jeżeli jesteś zainteresowany znalazłam kiedyś nagranie autora przetłumaczone na polski. Tutaj jest link do nagrania Simona Sinek.

O wydarzeniu pisałam w osobnym artykule Tutaj.

Współpracując z Łukasz Milewski&Partnerzy posiadam „paszport szkoleń” który upoważnia mnie do wejścia na polskie i międzynarodowe szkolenia. Oczywiście trzeba sobie na to zapracować. Trzeba sprzedać swój czas i zaangażowanie. Natura nie znosi próżni.

Kwiecień 2015

08.04.2015 szkolenie z narzędzi internetowych i wizerunku w siedzibie rakiety w Poznaniu. Jedno z wielu w tym roku.

W kwietniu ze względu na swoje zainteresowania odwiedzam  targi poznańskie MotorShow 2015. Mój pierwszy drifting zaliczony. Jazda próbna najnowszym miejskim, elektrycznym  bmwI3 zaliczona. No fajna zabawa. W sumie zabrakło mi czasu na relację cz galerię. Mam sporo fot z cud okazami w stylu AstonMartin czy Mclaren. OmG – lubię piękne auta i szybką jazdę. Czaje się na tor w Poznaniu. Obserwuję najlepszych w branży. 

Obracam się nieustająco w branży szkoleniowej. Kolejne spotkanie z przywództwa we Wrocławiu u Jana Pawła Mroza. Pisałam o nim Tutaj.

Odwiedzam targi fryzjerskie. Z dziewczynami umawiamy się na metamorfozę. Inspiruję się otoczeniem i dobrymi efektami 😉

Nieustająco obserwuję marki własne, co robią, jak sprzedają, jak się promują, na co zwracają uwagę. Jak działają w social media. 2015-04-19 16.39.30

Kolejno odwiedzam Sopot. Jestem na inspirującym wykładzie Andy Harringtona.

Trener wystąpień publicznych – najlepiej  płatnej umiejętności na świecie.

Przeraża mnie scena. Ale słyszałam kiedyś, że autorem najbardziej oszałamiających sukcesów jest strach.

2015-04-26 15.04.47

No i ostatniego dnia kwietnia największe wydarzenie na jakim byłam do tej pory.

Stadion Lecha Poznań. 30 tys. ludzi. Gość Specjalny Nick Vuijcic oraz Les Brown.

Pisałam o nim w osobnym arty TUTaj wrzuciłam jedno krótkie video na YT.

Maj 2015

Nadrabiam moje ukochane treningi. Intensywnie szukam nowego mieszkania w Poznaniu. Jestem zmęczona ale daje radę.

2015-06-10 09.28.42

Odwiedzam Targi Fit Expo – poznaję bliżej branżę sportową, zwracam uwagę na sprzedaż pomysłów, zajęć, technik, suplementów, zdrowej żywności. Uczestniczę w kliku treningach. Jest kapitalna zabawa. Największe fopa Eweliny – nagrałam z trenerem video nie znając go totalnie i do dziś nie wiem jak się nazywa i skąd był 🙂 Gratuluję networku Ewelina.

Po co tam w ogóle poszłam? Moje marzenie to Studio by Ewelina Żymańczyk.  + skakanie w rytm mega power energy muzy 🙂ojejejej 😉

Czerwiec 2015

Szkolenie Wrocław – S 7 medical company. Sama nie pamiętam czego dotyczyło.

To miesiąc intensywnych przygotowań do kolejnego eventu w lipcu.

Jestem odpowiedzialna za cała kampanię marketingową. To jest ogrom pracy i przygotowań.

Mam już doświadczenie z poprzedniego eventu i jest zdecydowanie łatwiej.  Czy jednak? 🙂

Twórcy systemu są w tym czasie na wyjeździe służbowym w USA. Internet jednak nie ma żadnych ograniczeń terytorialnych. I to dziś doceniam mocno.

Lipiec 2015

Event Rakietasuper7. Relacja na blogu.

Podsumowanie półrocznej pracy i kompetencji które nabyłam:

organizacja szkoleń- eventów, przygotowanie działań w zakresie planowania i realizacji akcji marketingowych i wizerunkowych, opiekę nad programem lojalnościowym, kampanie mailingowe, sprzedaż biletów, wystąpienia na scenie, opracowanie scenariuszy eventowych, inicjowanie lokalnych działań mających na celu sprzedaż produktów.

Ciągła praca nad budowaniem wizerunku Eweliny jako marki własnej.

Sierpień, wrzesień 2015

Mogę powiedzieć odpoczynek nad morzem. Ale to miejsce w którym zbudowałam lata wcześniej zespół sprzedażowy do pracy w sezonie letnim. Prowadziłam ogólnopolską sieć punktów sprzedaży. Jednym z nich były nadmorskie miejscowości. Skupię się może na jednej – Dębki czy może Jastarni? tu i tu jest pięknie.  Tutaj cała akcja się rozgrywa. Naładowałam akumulatory niewątpliwie. A że kocham pracę z ludźmi i uwielbiam ich wspierać w działaniach nie obeszło się bez pracy 🙂 Ściskam wszystkich nadmorskich wariatów 🙂

Tutaj załączam wakacyjną pocztówkę 

2015-07-25 21.03.14

Październik, listopad 2015

To także miesiące szkoleniowe. No w tej branży działam więc nie może być inaczej.

Wychodzę w miasto Poznań 🙂 Chcę zobaczyć co robią inni.

W mieście Poznań jest ogień. Okazuje się, że jest mnóstwo fantastycznych i inspirujących ludzi w koło. Doceniasz to wtedy kiedy zaczynasz dbać o swoje otoczenie. Kiedy ważne staje się kto przebywa w Twoim najbliższym gronie. Jacy to są ludzie. W tym roku poznałam mnóstwo inspirujących osób. Każdy kogo spotykasz dziś, jutro, pojutrze jest po coś. Uczysz się, wyciągasz jakąś lekcję dla siebie. Ja takich lekcji w tym roku odbyłam całą masę.

A jak u Ciebie?

Lekcje zostawiam dla siebie. Nie analizuje ich dosadnie. Były mi potrzebne. I to jak. Koniec kropka.

Otrzymałam również nagrodę od firmy z którą współpracuję.

Przeprowadziłam wywiad z coach Marzeną Cholerzyńską – doznałam olśnienia w trakcie.

O nim mówiłam tutaj.

Przeprowadziłam autorskie komercyjne warsztaty dla kobiet.

Zbudowałam swoje listy mailingowe w autorskich/darmowych mini kampaniach: 1kampania, 2kampania, 3kampanija

Przeprowadziłam swoje autorskie webinary /konferencje/ w  kampaniach marketingowych.

Jeden z nich tutaj jeśli znajdziesz chwilę będzie mi miło.

Koniec roku to moja Eureka. Dawid którego rzeźbisz to właśnie Ty.

Szkolenia i spotkania są bardzo ważne. Doceniam i zawsze znajdę czas aby w nich uczestniczyć. W trakcie mojej pracy cały czas wiedziałam, że chcę automatyzować swoją pracę. Jedyną dźwignią która jest Ci w stanie w tym pomóc jest internet. Z tego miejscu kieruje do Ciebie słowa: znajdź  swój kierunek w którym chcesz się rozwijać i pomagać też innym. Dzięki temu, że poświęciłam hektogodziny online dzisiaj wiem, że mogę pomóc Ci w zbudowaniu swojego e- wizerunku. Pod koniec roku wydałam swój pierwszy darmowy kurs z tego zakresu. Nie miałam kiedy zająć się promocją swojego produktu. Jest dostępny TUTAJ. Dostaje pierwsze informacje zwrotne o tym, że mój kurs pomógł przełamać pierwszy strach i bariery przed opinią innych ludzi apropo publikacji Siebie w social media 🙂 To jest niesamowicie motywujące i cieszę się ogromnie.

Zobacz pierwsze opinie:

  1. „Ewelina, świetne są te Twoje mailingi!!!
    Właśnie jestem przed wyzwaniem 90 dniowym, które postanowiłam nagrywać od 8.01 – to prawda, że to chyba najtrudniejsza forma budowania marki…

Opinia zadowolonej klientki Alicja Firlej 

„Ewelina jest po prostu The Best. Pomogła mi przeprowadzić mój pierwszy webinar. Wszystko działo się bardzo szybko – bo poznałam Ewelinę 6 listopada, a już 18 listopada odbył się pierwszy webinar. Dała mi wskazówki, jak zrobić delikatną kampanię na FB, podpowiedziała co zrobić ostatniego dnia, aby przyciągnąć ludzi na webinar – i to zrobiłam:) Poza tym, Ewelina emanuję bardzo pozytywną energią, którą zaraża innych. Jest otwarta i umie nawiązać kontakt z publiką onlinową – jej energia również mi się udzieliła. Aha i najważniejsze – prowadzi krok po kroku, wszystko tłumaczy, wyjaśnia, zachęca do działania, wszystko zapina na ostatni guzik. Super mi się z nią współpracowało i wiem, że na tym jednym webinarze się nasza współpraca się nie skończy:)”

Dziękuje za tak miłe słowa.

Wizerunek autentyczny i spójny. To nie należy do łatwych zadań ale jeśli podejmiesz wyzwanie nigdy nie będziesz chciał/a zawrócić.

Moje zaangażowanie, determinacja i pasja zaowocowały.

Dziękuje za współpracę przy dotychczasowych projektach. Szczególnie partnerom i całemu zespołowi rakietasuper7.

Dziękuje każdej jednej osobie którą miałam przyjemność poznać w tym roku.

Dziękuje za to, że jesteś po drugiej stronie. Koniecznie podziel się komentarzem jak u Ciebie wyglądał miniony rok? Co spektakularnego wydarzyło się w Twoim życiu? Bądź inspiracją również dla innych.

do usłyszenia wkrótce…..