Zaznacz stronę

Jak często spotykasz na swojej drodze ludzi którzy mówią, że chcą zmiany w swoim życiu bo to co dzisiaj robią jest już dla nich nudne i pragną zacząć coś nowego? Tylko nie wiedzą CO. Szukają. Pojawiasz się na ich drodze i co się dzieje – ściana.

O marketingu sieciowym słychać niemal wszędzie zgadzasz się? Ludzie znajdują tysiące powodów aby nie zajmować się tą profesją – tak – PROFESJĄ – jest to jeden z najbardziej opłacalnych zawodów przyszłości. Być może nie słyszałeś?

Moim zdaniem dzieje się tak dlatego bo ludzie nie rozumieją tego systemu.

Dlaczego tak się dzieje?

 OTO 5 topowych powodów dlaczego NIE !!!!!Prezentacja!!! 

Nigdy nie zapomnę dźwięcznie brzmiących pierwszych wyrazów z e-booka pt. „45-sekundowa prezentacja, która odmieni twoje życie” – Dona Failla (Mówią, że pierze mózg ale to trzeba chyba z rozumem czytać po prostu cytuję: „Co to jest EM EL EM?” 🙂 powolnym lektorskim tempem pokonywałam kolejne rozdziały i wyobrażałam sobie złote statki które płyną w moją stronę – ha ha – nieziemska metafora. Ten lektor jest dobry – Sam zobacz 🙂

  1. Poznali temat marketingu sieciowego od niewłaściwych ludzi którzy nie rozumieją tego systemu.

  2. Panicznie boją się opinii otoczenia.

  3. Bronią się jedną z najpopularniejszych wymówek tj. brakiem czasu i pieniędzy. To jest zrozumiałe. Towarzyszy im strach. Miałam to samo. Paniczny strach.

  4. Totalnie nie wierzą w swoje możliwości i nie mają wiary  w siebie ZOBACZmojOSTATNIwywiad.

  5. Nie BO Nie.

Obserwuje mocno działania ludzi którzy działają w tych systemach. Jesteśmy krajem na dorobku Chcemy zarabiać szybko – od razu miliony. Ludzie w Polsce nie są cierpliwi. Chcą już. Miesiąc, dwa nie mają 10 000 tysi na koncie to system nie działa. Ludzie chcą mieć błyskiem pieniądze. Mało  pracować. Tylko cierpliwi zarobią pieniądze. Znasz to?

Zadbaj o siebie bo jesteś jedyną osobą która może to zrobić. TY.

POMOGECIboWIEMJAKtoZROBICTUTAJ

BUDUJtylkoDOBRErelacje

https://www.youtube.com/watch?v=B-rKlxbjy7o