Zaznacz stronę

Wieczór Północ Jestem po pracy 🙂

Nie ma innej możliwości – musisz to zobaczyć!!!

Przegląd lifestylowe strony i patrzę – kolejna ekscytująca, młoda osoba która bawi się sprzedażą. To dwudziestolatek który dziś jest właścicielem fabryki zabawek w Chinach a dodatkowo robi milion innych rzeczy z których czerpie satysfakcję. Na przykład – organizuje imprezy masowe dla swojego miasta aby rówieśnicy i znajomi dobrze się bawili – jak myślisz – zarabia na tym?

Jak Ty podchodzisz do takich postaw?

Ja po obejrzeniu wywiadu TUTAJ mocno się wkurzyłam i popłakałam z nerwów!!!

Alex Shlaferman Dwudziestolatek Milioner w wywiadzie wspomina co mówi Bob Marley „Wszystko i tak dobrze się skończy a jeżeli nie jest dobrze to znaczy, że to jeszcze nie koniec”

Każdy z Nas ma takie same możliwości. Jeżeli jesteś pracowity, wytrwały i cierpliwy to dostaniesz TO na co pracujesz.

KONIECZNIE ZOBACZ CO MÓWI ALEX SHLAFERMAN I NA CZYM ZAROBI W NAJBLIŻSZYM CZASIE – WALLET NINJA.

Co sprzedajesz na co dzień? Daj znać w komentarzu, podziel się z innymi swoją historią czy doświadczeniem. To jest nieźle inspirujące. Jak sądzisz? Nie bój się mówić, że Ci nie idzie.

Osobiście uważam, że jeżeli opanuje się podstawowe zasady i techniki sprzedaży i będziesz trwał w postanowieniu, że NIGDY się nie poddasz – Będziesz Zarabiał!!!

Ja osobiście jaram się sprzedażą – obserwuje jak robią to inni, Najlepsi!!! Każdego Dnia!!!

Dziś na maxa zainspirował Mnie ten młody Gość 🙂 Wymiatacz!!!

Zobacz Jak JA sprzedaje TUTAJ – na przykład –  dzisiaj o 12.00 i 16.00

Im ciężej pracujesz Tym więcej masz szczęścia. Co dziennie staje przed lustrem i pytam się czy  zrobiłam absolutnie wszystko dla siebie tego dnia.  Najczęściej odpowiedź brzmi Nie ale wiem,że się starałam.

Jak masz TY? Skomentuj ok?